fbpx
TruJet M3

Druk na folii – poznaj główne zastosowania tej metody

Klient szuka sposobu na zareklamowanie swojego biznesu? A może chce promować wydarzenie kulturalne bądź prowadzi kampanię do lokalnego samorządu? W takich przypadkach warto zaproponować mu druk na folii – szereg zastosowań tej metody sprawdzi się w różnych sytuacjach, a TruJet oferuje urządzenia, które zrealizują takie projekty w sprawny i profesjonalny sposób.

Druk na folii PET – co to takiego?

Folia PET lub DTF (direct-to-film transfer film) to materiał, który oferuje nieograniczone możliwości w zakresie druku na tekstyliach. Metoda ta polega na drukowaniu tak zwanych pełnokolorowych transferów w odbiciu lustrzanym, które są następnie aplikowane na tkaninę za pomocą prasy termicznej lub żelazka. Na co może trafić taki nadruk? Są to m.in.:

  • koszulki
  • bluzy
  • torby płócienne
  • szaliki
  • miękkie zabawki
  • czapki

… i wiele innych, bo druk foliowy sprawdzi się na różnych rodzajach tekstyliów.

Druk na folii – jak przebiega ten proces?

Z urządzeniem TruJet druk na folii jest maksymalnie prosty. Maszyny łączą cały proces w sprawny proces: od wydrukowania obrazu na folii PET, po pokrycie wydruku proszkiem, następnie wypiekanie nadruku w specjalnej suszarce, aż po schłodzenie i zwinięcie folii. Tak przygotowany obraz na folii przenosi się na tekstylia. TruJet pozwala usprawnić cały mechanizm i wykonać wszystkie kroki w jednym urządzeniu. To oszczędność czasu, miejsca i innych zasobów!

Druk na folii – szereg zastosowań

Klienci potrzebujący przykuwającego wzrok nadruku tekstylnego będą zachwyceni efektem druku foliowego. Otrzymają obrazy, które są pełne koloru i elastyczne, a jednocześnie najwyższej jakości. Produkty wgrzane w ten sposób w tkaniny spełnią wymagania najbardziej wymagających, pozwalając osiągnąć różnorodne efekty. Co ważne, druk na folii może być stosowany na różnych rodzajach materiałów i elementach garderoby.

Druk na folii DTF to wspaniałe rozwiązanie dające możliwość tworzenia barwnych, wysokiej jakości nadruków na tekstyliach. Urządzenia TruJet z pewnością usprawnią proces tworzenia nadruków foliowych i pozyskać Ci nowych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Choice Billing Address

×

You have no billing addresses.

Choice Shipping Address

×