fbpx

Jesteśmy dystrybutorem firmy KaryaDijital, tureckiego dostawcy przemysłowych drukarek wielkoformatowych marki TruJet. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej bazie wiedzy, inżynierowie KaryaDijital opracowali maszyny drukujące o dużej prędkości drukowania, wysokiej jakości druku i niskim koszcie początkowym w porównaniu z podobnymi maszynami przemysłowymi.

Ponad 750 drukarek sublimacyjnych TruJet zostało już zainstalowanych w przemyśle lekkim w Turcji. Ponad 20 maszyn pracuje w Europie: na Węgrzech, Białorusi, Ukrainie, w Polsce, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Grecji i Kosowie. Ponad 100 maszyn pracuje również w Iranie. Około 20 maszyn w Afryce Północnej i 10 maszyn w Tureckiej Republice Cypru Północnego….. i użytkownicy już docenili oszczędności.

Oprócz drukarek oferujemy idealnie dopasowane tusze sublimacyjne z certyfikatem OEKO-TEX: “Sakura Sublimation Extra” oraz “TruJet Digital Sublimation Ink”. Tusze z certyfikatem OEKO-TEX mogą być używane do produkcji przyjaznych dla skóry tkanin i innych tekstyliów dla użytkowników końcowych.

W ofercie posiadamy wielkoformatowe sublimacyjne drukarki TruJet, automatyczne linie do produkcji transferów DTF, atramenty sublimacyjne, atramenty pigmentowe do druku DTF, proszkowy klej termoaktywny, folię do druku DTF itp.

Zdjęcia maszyn, a także ujęcia z różnych wystaw i produkcji naszych partnerów można obejrzeć w Galerii.

Zapraszamy do współpracy!

 

Choice Billing Address

×

You have no billing addresses.

Choice Shipping Address

×