fbpx

Materiały eksploatacyjne

TruJet to dynamiczna turecka marka, która utrzymuje swoją innowacyjną i konkurencyjną tożsamość na rynku cyfrowego druku sublimacyjnego. Oferuje najlepszą wiedzę i doświadczenie w zakresie druku transferowego, koncentrując się na zadowoleniu klientów w Turcji i poza jej granicami.

Oprócz atramentów sublimacyjnych własnej marki produkowanych w Europe i Chinach w ofercie znajdują się tusze do druku DTF, które doskonale współpracują z dostarczonymi drukarkami. Oferujemy papier termotransferowy do druku sublimacyjnego w gramaturze 30gsm i wyższej. Folie DTF i proszek do druku DTF.

Atramenty posiadają certyfikaty OEKO-TEX® oraz ChemCheck, co oznacza, że mogą być stosowane w produkcji odzieży mającej kontakt z ciałem.

Materiały eksploatacyjne do druku sublimacyjnego i DTF

W tej kategorii produktów przygotowaliśmy dla Ciebie materiały eksploatacyjne wykorzystywane w przemysłowym nadruku sublimacyjnym oraz nadruku DTF. Dbamy o to, aby każdy produkt spełniał najwyższe rynkowe standardy i charakteryzował się bezpieczeństwem oraz efektywnością pracy. Poznaj naszą ofertę.

01
Materiały do druku sublimacyjnego
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że materiały do druku sublimacyjnego powinny być wydajne i jednocześnie bezpieczne dla materiałów, na których powstaje nadruk. Właśnie dlatego w tej kategorii produktów przygotowaliśmy tylko starannie zweryfikowane rozwiązania. Cyfrowe atramenty sublimacyjne od TruJet spełniają najwyższe rynkowe standardy. Oferujemy je w szerokiej palecie barw oraz w różnych pojemnościach, dzięki czemu zakup dopasujesz do swoich potrzeb. Oferujemy również dedykowane papiery do sublimacji. Podzieliliśmy je na produkty przeznaczone do szybkich i wolnych drukarek oraz papiery ochronne. Dzięki temu skompletujesz zestaw, którego potrzebujesz do efektywnego druku sublimacyjnego.
02
Materiały do druku DTF
W naszym asortymencie posiadamy również materiały do druku w technologii DTF. To zarówno atramenty, proszki/kleje oraz folia. Oferowane przez nas tusze DTF charakteryzują się wysoką gęstością, dzięki czemu gwarantują dobre pokrycie powierzchni PET folii oraz wysoką wydajność. Proponujemy różne rodzaje folii, więc bez trudu dobierzesz jej grubość i charakterystykę do swoich realnych potrzeb. Przy nadruku na tkaninach niezbędne jest skorzystanie z kleju w formie proszku. Pod wpływem temperatury proszek się topi, a następnie wnika we włókna. Zapewnia to lepszą przyczepność i trwałość tuszu w ramach druku DTF. W TrueJet oferujemy wysokiej jakości drobnoziarnisty proszek, który doskonale reaguje w kontakcie z tkaninami mieszanymi, bawełną i poliestrem. Ze względu na swoją uniwersalność, pozwoli drukarni na wykonywanie szerszego zakres usług.

  Czy chcesz otrzymać bezpłatną próbkę jakości druku?

  Wyślemy Ci próbny wydruk z Twojego pliku i przekonasz się o jakości naszych drukarek.

  > 1000

  zainstalowanych maszyn
  w 15 krajach

  Choice Billing Address

  ×

  You have no billing addresses.

  Choice Shipping Address

  ×